Arama Motoru Optimizasyonu

SEO konusunda profesyonel olan Plato Medya, kurumsal SEO ve SEO danışmanlığı kapsamında en iyi SEO uzmanı ekibi ile sizlere hizmet sunuyor.

Web Development Services

Arama motoru optimizasyonu sayesinde web sitenizi arama motorlarında ön sıralarda çıkarmayı başarabilirsiniz. Bu sayede hedef kitle ile daha fazla etkileşime geçebilmeniz mümkün olur.

Organik Hit

Web sitenize organik bir şekilde kullanıcı çekerek, sitenizde vakit geçirmesini sağlayıp arama motorları tarafından sitenizin görünürlüğününü arttıralım.

Site İçi SEO

İçeriğinizin arama motorlarına kolayca erişilebilir olmasını sağlayın. Ekibimiz, site içi optimizasyon yaparak sıralamanızı yükseltsin.

Link Oluşturma

Başarılı bir SEO stratejisinin önemli bir parçası, arama motorlarında listelenen sayfa anahtar kelimelerinize önem vermek için dahili bağlantı profilinizi oluşturalım.

Arama Motoru Optimizasyonu başarının temelini oluşturur. SEO stratejilerimiz , sitenize arama sonuçlarında daha yüksek bir sıralama kazandırır. Tam bir SEO anahtar kelime sıralaması raporu , bir backlink oluşturma profili raporu ve dizine alınmış sayfa bilgilerini sağlayacağız. Müşteri odaklı ekibimiz, web tabanlı işlemleriniz için trafik akışınızı iyileştirir ve satışlarınızı artırır .

SEO, çevrimiçi pazarlamanın yaşam biçimidir. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlı bir paket sunuyoruz. Uzmanlarımız, Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi tüm büyük arama motorlarının en yeni yönergeleri konusunda eğitilmiş olduklarından, arkanıza yaslanın ve geri kalan her şeyi bize bırakın.

89%

Organik Hit

47%

Hemen Çıkma Oranı - Azalma

42%

Ortalama Ziyaret Süresi - Artış

100%

Site İçi Optimizasyon

Anahtar Kelime Araştırma / Strateji

En önemli SEO unsurlarından biri hedef anahtar kelimelerdir. Arama motoru sıralamanızı ve organik trafiği arttırmak için web siteniz hakkında en iyi anahtar kelimeyi ve stratejiyi ekibimiz belirlesin.

Detaylı Raporlama

Web sitenizin SEO performans değerlendirmesinin yanı sıra trafiğiniz, en iyi yönlendiren anahtar kelimeler ve arama motoru etkinliğinizin açıklaması ile ilgili ayrıntılı bir rapor sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Ekibimizde ki profesyonel bir SEO uzmanı ile en kısa sürede iletişime geçmek için bize ulaşın

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir dijital pazarlama stratejisi için mükemmel bir ortaktır.