Mobil Uygulama Hizmeti

Günümüzde Akıllı telefon ve tablet kullanım oranı ciddi oranda artış göstermektedir. Şirketlerin iş yükünü hafifleterek iş süreçlerini mobil yazılımlarla takip etmelerine veya müşterilerine özel mobil uygulama sahibi olmalarına olanak tanıyoruz.

Mobile Marketing Services

Akıllı telefon ve tablet kullanım oranının ciddi oranda artış gösterdiği günümüzde, mobil yazılım hizmetleri de önem kazanmaya başladı. Nitekim farklı hedef kitleleri ile etkileşim kurmayı amaçlayan kurumsal ya da bireysel girişimciler için mobil cihazlara yönelik özel projelerin ciddi bir getirisi olmaktadır. Çünkü müşterilerimiz, hedef kitlenin ihtiyaç ve talebi doğrultusunda geliştirilmiş bir mobil uygulama sayesinde potansiyel müşterileri kolay bir şekilde kazanabilmektedirler.

Akıllı telefon uygulamaları esasında oldukça geniş bir yelpazeye dağıtılabilmektedir. Bu uygulamaların geliştirilmesi aşamasında kullandığımız özel bir dil var ve bu dil, bizlere pek çok türden projeyi oluşturabilmemize imkan sağlamaktadır. Sonuç itibariyle siz müşterilerimizin sadece nasıl bir mobil proje üzerinde durduğunu bizimle paylaşması yeterli olmaktadır.

Ekibimiz sizlere sadece kullanışlı bir mobil ürün sunmakla kalmaz aynı zamanda başarılı grafik ayrıntıları, kullanılabilirliği yüksek tema ve kurumsal müşterilerimiz için ise marka kimliğini en iyi bir şekilde yansıtan bir arayüz geliştirilir. Sonuç itibariyle mobil projeniz tam anlamıyla sizin beklentilerinizi karşılar. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.

100%

Memnuniyet Oranı

+10k

Sayfa Kod

+1m

Görüntülenme

300k

İndirme

İster kurumsal, isterseniz de bireysel bir mobil projeden bahsediyor olalım; hedef kitleye ulaşabilmek ve potansiyel müşteriyi kazanabilmek için güçlü bir mobil uygulama şart. Sizi rakiplerinizden özel kılan ayrıntıların ön plana çıkarılması ve son kullanıcıya ulaştırmak istediğiniz ürünlerinizi profesyonel bir bakış açısı ile ulaştırılması gerekir. Plato Medya olarak ekibimiz bu amaç doğrultusunda hizmet vermektedir.

Arayüz Tasarımı

Mobil odaklı çalışmalarımız ile tüm kullanıcılar için mükemmel bir arayüz deneyimi sağlıyoruz.

ASO Optimizasyonu

Google Play Store ve App Store üzerinde yayınladığınız uygulamaları zirveye çıkartıyoruz.

Mobil Oyun

Sadece uygulama değil mobil uygulama tasarlama ve düzenleme konusunda da yardımcı oluyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Mobil Uygulama fikrinizi bize iletin, detayları konuşarak şekillendirelim

Firmamız ile iletişime geçerek, projeniz için ilk adımı atabilirsiniz. Firmamız bünyesindeki uzman yazılım ekibimiz, sizlerin sorularını yanıtlamaya ve merak ettiğiniz bilgilere değinmeye hazırdır.