Reklam Hizmeti

Google Ads ve Sosyal Medya Reklamları ile web sitenizin ziyaretçi sayısını ve satışlarınızı artırmak için Google'da ki arama sonuçlarında sponsorlu reklamlar göstererek reklamınızı yapın. 1 milyondan fazla işletmenin kullandığı Google Ads'de şimdi reklam verin. Üstelik siteniz ziyaret edilmezse hiçbir ücret ödemezsiniz.

Pay Per Click Management

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru Google, özellikle de farklı sektörel işletme modelleri için faydalanabilecekleri özel bir reklam ağını sunuyor olması ile diğer geleneksel reklam olanaklarına kıyasla çok daha düşük bir bütçe ile çok daha kolay ve hızlı bir şekilde hedef kitleye ulaşabilmenizi sağlamaktadır.

Günümüzde, geleneksel reklam yöntemlerini de dikkate aldığımız zaman pek çok farklı reklam olanağı olduğunu görebilmekteyiz. Günümüzde artık toplumun hemen her kesiminin aktif bir şekilde internet kullanıyor olduğu gerçeğini dikkate aldığımız zaman, geleneksel reklam yöntemleri de dahil olmak üzere tüm reklam olanakları arasında Google reklamlarının çok daha verimli sonuçlar elde etmeye imkan sağladığı ortadadır. Bu bağlamda hem girişimcilerin hem de farklı işletme modellerinin bu düşük bütçeli ancak buna rağmen yüksek verimli reklam imkanından faydalanmaları oldukça iyi bir fırsat sunmaktadır.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşın

İnternet sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, e-ticaret satışlarınızı artırmak, işletmenizin telefon trafiğini artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi birçok farklı amaçlarınız olabilir. Reklam Hizmetimiz sayesinde tüm bunları kolayca yapabilirsiniz.

Ziyaret Yoksa Ücret Ödemezsiniz

Google ve Sosyal Medya platformlarında arama sonuçlarında reklamlarınız göründüğünde değil; yalnızca reklamınız tıklanıp web siteniz ziyaret edildiğinde veya telefonla arandığınızda ödeme yaparsınız. Kısacası müşterilerinize ulaştığınızda yani reklamlarınız işe yaradığında ücret ödersiniz.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Duyurun

Sosyal Medya platformlarında, sosyal medya hesaplarınızı öne çıkarmanın en iyi yolu sayfanızın reklamını yapmaktır, sizler için optimize edilmiş reklam kampanyaları oluşturalım ve sayfanızdan en yüksek verimi elde edin.

Video Reklamları

Ürünleriniz veya firmanız hakkında muhteşem bir tanıtım filminiz varsa hemen videolu reklam yayınlayalım, müşterileriniz reklam videonuzu izlediklerinde sizleri tercih etmek için sitenizi ziyaret etsin.

Google Ads, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da muhteşem reklam kampanyaları oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Bizimle iletişime geçin

Google Ads ve Sosyal Medya reklamları ile satışlarınızı arttırın

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum geri dönüş elde edin.