Yerel SEO Hizmeti

Firmanız için sizin belirlediğiniz bölgeler, ilçeler, semtler için Google'da ki sıralamanızı yükseltiyor, Google'da bilinirliğinizi arttırıyoruz.

Local Seach Optimization Services

Son yıllarda güncellenen arama motoru algoritması, özellikle de belirli bir bölgeyi hedefleyen girişimciler için özel bir optimizasyon yapabilmemize olanak sağlamıştır. Daha çok kurumsal müşterilerin beklentilerini karşılayan bu optimizasyon modeli sayesinde, belirli bir bölgede ikamet etmekte olan hedef kitle ile çok daha kolay ve hızlı bir şekilde etkileşime geçebilmek mümkün bir hale gelmiştir.

Yerel SEO çalışmalarımızda öncelikli olarak, arama motoru üzerinde ön plana çıkarılması amaçlanan fiziksel bir işletme modeli var mı sorusunun cevabı üzerinde dururuz. Nitekim yerel SEO çalışmalarını talep eden müşterilerimizin genel ortak amacı, belirli bir bölgede faaliyetlerini sürdürmekte olan fiziksel işletmeleri için, yine o bölgede ikamet etmekte olan potansiyel müşteriyi kazanabilmektir.

Sektörel anahtar kelimeleri baz alarak web sitenizin içeriği ilgili optimizasyon çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Bu sayede arama motorları üzerinde daha aktif bir kimliğe sahip olmanızı sağlarız. Çalışmalarımız içerik çalışması ile sınırlı kalmaz. Bununla birlikte; web sitenizin yazılım ve tema altyapısına dair optimizasyon işlemlerimizi de gerçekleştiririz.

51,4%

Online satışlarda artış

89,12%

Gelir artışı

178%

Organik trafikte artış

136%

Mobil trafikte artış

Effective Local SEO Solutions
Kurumsal müşterilerimizin, arama motorunda özellikle de yerel bazlı anahtar kelimelerde ön plana çıkması ve aynı zamanda bulunduğu konum itibariyle de daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmesi ve kazanabilmesi aşamasında ihtiyaç duydukları tüm çalışmaları yerel SEO çalışmaları hizmetimiz bünyesinde gerçekleştiriyoruz.

Bizimle iletişime geçin

Ekibimizde ki profesyonel bir SEO uzmanı ile en kısa sürede iletişime geçmek için bize ulaşın

Profesyonel SEO uzmanlarından oluşan ekibimiz, başarılı bir dijital pazarlama stratejisi için mükemmel bir ortaktır.